Triathmile voor Spieren voor Spieren

Op 8 en 9 mei gaan wij vier vrienden Don Alewijn, Rein van der Drift, Jasper Droge en Laurens van Helten uit de Hoeksche Waard een bijzondere sportieve uitdaging aan: een zogenoemde Triathmile. In relay-vorm leggen zij samen extreme afstanden af in zwemmen, fietsen en hardlopen, met als doel geld op te halen voor Spieren voor Spieren. Tot nu toe is er al meer dan 2000 euro opgehaald! 

De uitdaging bestaat uit:

  • 3,9 zeemijlen zwemmen (±7 km)
  • 180 mijlen fietsen (±290 km)
  • 42,2 mijlen hardlopen (±70 km)

Ze starten op 8 mei om 18:00 uur in de Binnenmaas bij Maasdam, zwemmen naar de watersportvereniging in Mijnsheerenland en fietsen vervolgens de hele nacht door, met een wisselpunt in Numansdorp. In de ochtend starten ze met het hardlopen en uiteindelijk finishen ze weer bij de watersportvereniging in Mijnsheerenland. In totaal verwachten zij 18 tot 19 uur non-stop bezig te zijn.

Met deze actie willen zij niet alleen een sportieve prestatie neerzetten, maar ook aandacht vragen en geld ophalen voor Spieren voor Spieren, een stichting die zich inzet voor kinderen met een spierziekte.

Interview Thiathmile in Cafe HW